DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie i Dziadków dla których przygotowały specjalny występ. Ich ukochani dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w zaprezentowanych Jasełkach „Wznieś serce nad zło”.

WIZYTA W DPS W BASZKOWIE

Nasze przedszkolaki nie zapominają o mieszkańcach DPSu w Baszkowie. Jak co roku razem z nauczycielkami wybrali się, aby zaprezentować im swój występ jasełkowy i wręczyć upominki. Mieszkańcy byli oczarowani występem dzieci.

SPOTKANIE GWIAZDKOWE

Wychowawczynie wspólnie z dziećmi przygotowały niepowtarzalne pokazy możliwości dzieci, wprowadzające w świąteczny nastrój czy to za sprawą prezentowania tradycji świątecznych, piosenek i kolęd. 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Święto, które kochają wszystkie dzieci.
Małe, duże, kolorowe, pluszowe i puchate misie opanowały nasze przedszkole.
Dzięki nim przedszkolaki mogły przenieść się do bajkowego świata.

PYREK W PRZEDSZKOLU 

19 listopada przedszkolakom z Bestwina złożył wizytę wyjątkowy gość. Na zaproszenie dzieci przybył PYREK czyli asp. Piotr Szczepaniak z Powiatowej Komendy Policji w Krotoszynie wraz z sierż. Bartkiem Karwikiem, który przeprowadził pogadankę edukacyjną o bezpiecznym poruszaniu się na rowerze i przejściach dla pieszych jak i o zachowaniu się przy obcych osobach.
To spotkanie na pewno zostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków.
Dziękujemy.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Nasze przedszkole brało udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej dokładnie o godz. 11.11 Misie, Żabki i Sówki wspólnie odśpiewały hymn państwowy czcząc tym bohaterstwo naszych przodków. Aby wyrazić radość, z tego że żyjemy w wolnym kraju wszyscy wyszliśmy na spacer wiwatując własnoręcznie wykonanymi flagami.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ.
Były tańce, piosenki oraz wzruszające wiersze.
Dzieci w ten sposób podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Nasze dzieci świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkurencjach sportowych na boisku przedszkolnym. Po czym kosztowały upieczone przez rodziców ziemniaki, które im bardzo smakowały.